Монітор MSI MAG 325CQRF-QD 31.5 " чорний
Фото 5 |
Дебютант 2023 від компанії MSI - це вигнутий 31.5-дюймовий монітор геймерської лінійки MAG. Він представляє рішення середнього цінового сегмента, виконаний у стриманому мілітарі-дизайні, доповнений синхронізованим RGB-підсвічуванням Mystic Light Sync, який перетворює пристрій на прикрасу інтер'єру. Дисплей базується на комбінації псевдо 10-бітної VA-матриці та шару квантових точок (QLED), що покликане підвищити якість передачі кольору і розширити колірне охоплення (в даному випадку заявлено покриття 127% простору sRGB).
Монітор MSI MAG 325CQRF-QD підтримує роздільну здатність 2560x1440 пікселів, забезпечуючи середню за нинішніми мірками деталізацію з розміром пікселя 0.27 мм. До переваг зображення відноситься збільшена статична контрастність (3500:1), яка дозволить насолоджуватися кінопереглядом у приміщенні без світла. Рівень яскравості заявлений на позначці 300 нит, до того ж є формальна підтримка HDR.
Модель добре підходить для ігор, оскільки має високу «герцовку» (170 Гц) та швидкий відгук (1 мс), підтримує актуальні технології адаптивної синхронізації відеоряду (для усунення розривів та інших артефактів у динамічних сценах). Крім цього, є функція висвітлення темних ділянок кадру і приціл, є перемикач KVM, який дозволяє використовувати одну периферію з різними ПК, а також фірмове ПЗ Gaming Intelligence. Ще тут є USB-хаб, порт USB-C (DisplayPort Alt Mode) і підставка, що регулюється по висоті.
Купити MSI MAG 325CQRF-QD 31.5 " чорний
Усі ціни 7 →MSI MAG 325CQRF-QD 315" WQHD zakrzywiony ekran do gier - Szybka płyta VA 1 | 1 800 zł |
Monitor MSI MAG 325CQRF-QD 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms [GTG] Curved | 1 800 zł |
Monitor MSI MAG 325CQRF-QD 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms [GTG] Curved MAG 3 | 1 800 zł |
Monitor MSI MAG 325CQRF QD | 3 194 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! MSI MAG 325CQRF QD 31.5inch Rapid VA WQHD Curved 100 | 2 368 zł |
Msi Mag325cqrf Qd 31.5´´ Wqhd Ips Led 170hz Gaming Monitor Posrebrzany 9S6 | 2 269 zł |