Monitor MSI MAG 325CQRF-QD 31.5 " czarny
Zdjęcia 5 |
Debiutantem 2023 roku od MSI jest zakrzywiony 31,5-calowy monitor z linii gamingowej MAG. Reprezentuje rozwiązania ze średniej półki cenowej, ma dyskretny militarny design, a jego uzupełnieniem jest zsynchronizowane oświetlenie RGB Mystic Light Sync, które zamienia urządzenie w dekorację wnętrza. Wyświetlacz opiera się na połączeniu pseudo 10-bitowej matrycy VA i warstwy kropek kwantowych (QLED), co ma za zadanie poprawić jakość odwzorowania barw i poszerzyć gamę barw (w tym przypadku 127% pokrycia zajęta jest przestrzeń sRGB).
Monitor MSI MAG 325CQRF-QD obsługuje rozdzielczość 2560x1440 pikseli, zapewniając przeciętną jak na dzisiejsze standardy szczegółowość przy rozmiarze piksela 0,27 mm. Do zalet obrazu należy zwiększony kontrast statyczny (3500:1), który pozwoli cieszyć się oglądaniem filmów w pomieszczeniach bez światła. Poziom jasności określono na 300 nitów, istnieje również formalne wsparcie dla HDR.
Model doskonale nadaje się do gier, ponieważ ma wysoki „herc” (170 Hz) i szybką reakcję (1 ms), obsługuje najnowsze technologie adaptacyjnej synchronizacji wideo (w celu wyeliminowania rozrywania i innych artefaktów w dynamicznych scenach). Do tego dochodzi funkcja podświetlania ciemnych obszarów oprawki i celownika, jest przełącznik KVM pozwalający na współpracę jednego peryferii z różnymi komputerami, a także autorskie oprogramowanie Gaming Intelligence. Jest też koncentrator USB, port USB C (DisplayPort Alt Mode) i podstawka z regulacją wysokości.
Kup MSI MAG 325CQRF-QD 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 7 →MSI MAG 325CQRF-QD 315" WQHD zakrzywiony ekran do gier - Szybka płyta VA 1 | 1 800 zł |
Monitor MSI MAG 325CQRF-QD 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms [GTG] Curved | 1 800 zł |
Monitor MSI MAG 325CQRF-QD 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms [GTG] Curved MAG 3 | 1 800 zł |
Monitor MSI MAG 325CQRF QD | 3 194 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! MSI MAG 325CQRF QD 31.5inch Rapid VA WQHD Curved 100 | 2 368 zł |
Msi Mag325cqrf Qd 31.5´´ Wqhd Ips Led 170hz Gaming Monitor Posrebrzany 9S6 | 2 269 zł |