Монітор MSI MAG 323UPF 32 " чорний
Фото 5 |
MSI MAG 323UPF 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:160 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:600 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI MAG 323UPF 32 " чорний
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI 32 IPS MONITOR MAG 323UPF 4K 9S6-3DB15T-001 | 3 957 zł |
MSI Monitor MAG 323UPF 32 cale FLAT/UHD/160Hz UPMSI32L0000012 | 3 480 zł |
MSI MAG 323UPF MON-LCD-MSI-0261 | 3 449 zł |
MSI 32'' MAG 323UPF Czarny MAG 323UPF | 4 078 zł |
Monitor MSI MAG 323UPF 32" 3840x2160px IPS 160Hz 1 ms | 3 449 zł |
ще 15 пропозицій