Monitor MSI MAG 323UPF 32 " czarny
Zdjęcia 5 |
MSI MAG 323UPF 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:160 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:600 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG 323UPF 32 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI 32 IPS MONITOR MAG 323UPF 4K 9S6-3DB15T-001 | 3 951 zł |
32" MSI MAG 323UPF - LED monitor - 4K - 32" - HDR - 1 ms - Monitor | 3 320 zł |
MSI Monitor MAG 323UPF 32 cale FLAT/UHD/160Hz UPMSI32L0000012 | 3 480 zł |
MSI MAG 323UPF MON-LCD-MSI-0261 | 3 449 zł |
MSI 32'' MAG 323UPF Czarny MAG 323UPF | 4 078 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →