Monitor MSI PRO MP341CQW 34 " biały
Zdjęcia 5 |
MSI PRO MP341CQW 34 " biały
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI PRO MP341CQW 34 " biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI 8636cm34""Curved VA UWQHD PRO MP 9S6-3PB2CT-010 | 1 496 zł |
Monitor MSI Pro MP341CQW 34" 3440x1440px 100Hz 1 ms Curved | 1 400 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! msi Monitor 34 cale PRO MP341CQW CURVED/VA/UWQHD/100 | 2 233 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →