Monitor MSI PRO MP161 E2 15.6 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 10 |
MSI PRO MP161 E2 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI PRO MP161 E2 15.6 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Pro MP161 E2 156" Full HD przenośny monitor - panel IPS 1920x1080 60Hz | 943 zł |
Monitor MSI PRO MP161 E2 | 779 zł |
MSI PRO MP161 E2 15.6inch IPS FHD 60Hz 4ms HDMI 2xUSB Type C 2 Speaker Gra | 729 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! MSI PRO MP161 E2 15.6inch IPS FHD 60Hz 4ms HDMI 2xUS | 771 zł |
Monitor MSI PRO MP161 E2 (15.6" /1920 x 1080 /Czarny) | 940 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →