Monitor MSI Modern MD2412P 23.8 "
Zdjęcia 7 |
MSI Modern MD2412P 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI Modern MD2412P 23.8 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Modern MD2412P Ekran biurowy 238" Full HD - Panel IPS 1920x1080 100Hz | 899 zł |
MSI MODERN MD2412P MON-LCD-MSI-0279 | 699 zł |
Monitor MSI Modern MD2412PW 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 770 zł |
Monitor MSI Modern MD2412PW 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 770 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →