Монітор MSI Modern MD271UL 27 "
Фото 10 |
Представник лінійки Modern компанії MSI – це середньобюджетне професійне рішення 2023 випуску. Модель позиціонується як вибір для бізнесменів та підвищення продуктивності офісних працівників, а також для фахівців, які працюють із графікою або займаються дизайном. Монітор MSI Modern MD271UL отримав 27-дюймовий екран, який базується на псевдо 10-бітній IPS-матриці та підтримує роздільну здатність 3840×2160 пікселів.
Зображення на дисплеї характеризується високим рівнем деталізації (розмір пікселя становить лише 0.16 мм), відмінними кутами огляду, що серед іншого підходить для колективної роботи (або перегляду презентацій) та висококласної передачі кольорів. Дизайнерів і тих, хто працює з графікою, насамперед порадує відмінне охоплення кольорів, у тому числі покриття 99% професійного простору DCI P3 і 95% — Adobe RGB.
А для sRGB заявлено значення 139%. На випадок тривалих робочих сесій будуть доречні функції безпеки для очей. Тут є фільтрація шкідливого синього кольору, підсвічування, що не мерехтить, сертифікація TÜV Rheinland, а також можливість перевірки зору (опція Eye-Q Check). Стандартний набір портів підключення (DisplayPort v 1.2 та HDMI 2.0) доповнює USB type C, здатний передавати не лише відеосигнал, а й живлення (Power Delivery потужністю до 65 Вт), що, наприклад, дозволить заряджати ноутбук від моделі.
Купити MSI Modern MD271UL 27 "
Усі ціни 13 →MSI Modern MD271UL Profesjonalny wyświetlacz 27" 4K UHD - Panel IPS 3840x2 | 1 299 zł |
27" MSI Modern MD271UL - 3840x2160 - IPS - 4 ms - Monitor | 1 357 zł |
MSI Modern MD271UL - 27'' | IPS | UHD | 4ms | 60Hz | Adaptive-Sync MON-LCD | 1 299 zł |
Monitor MSI Modern MD271UL 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 299 zł |
Monitor MSI Modern MD271UL 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 299 zł |