Монітор HP E27k G5 27 " (6N4C4E9)
Фото 3 |
HP E27k G5 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E27k G5 27 "
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Monitor E27K G5 4K 6N4C4AA UPHPD027XS00031Wizja precyzji
Dzięki wyjątkowemu wykonaniu o niezwykłych efektach wizualnych i wyjątkowej elastyczności, monitor HP E27k... щеG5 4K USB-C wyznacza nowe standardy precyzji, aby nic nie ograniczało Twojej możliwości korzystania z tego, co najlepsze. Ten stylowy monitor 4K wykonany z myślą o zapewnieniu komfortu i dobru planety jest prawdziwym motorem napędowym produktywności.
Imponująca jakość obrazu
Bez względu na to, czy koncentrujesz się na detalach, czy spoglądasz na szerszy ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 908 zł |
HP 27'' E27K G5 4K 6N4C4AA 6N4C4AA#ABBDominujący kolor: Czarny, Srebrny Wymiary (W x S x D) [mm]: 547 x 613,4 x 227,3 mm Waga [kg]: 10 kg Wysokość [mm]: 547 mm Sze... щеrokość [mm]: 613,4 mm Głębokość [mm]: 227,3 mm Seria: E27k G5 Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0,15 x 0,15 mm Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 8000000:1 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 60 Hz Czas reakcji: od 4 do 6 ms Rodzaj monitora: Monitory do pracy USB: 4 Wejście audio: Nie Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Rj-45: 1 Złącza: ["HDMI","Displa Neonet.plПоскаржитись | 1 927 zł |
HP Monitor E27K G5 4K 6N4C4AA 120812Wizja precyzji
Imponująca jakość obrazu
Bez względu na to, czy koncentrujesz się na detalach, czy spoglądasz na szerszy ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 999 zł |
HP Inc. Monitor E27K G5 4K 6N4C4AA 1884655Wizja precyzjiDzięki wyjątkowemu wykonaniu o niezwykłych efektach wizualnych i wyjątkowej elastyczności, monitor HP E27k G5 4... щеK USB-C wyznacza nowe standardy precyzji, aby nic nie ograniczało Twojej możliwości korzystania z tego, co najlepsze. Ten stylowy monitor 4K wykonany z myślą o zapewnieniu komfortu i dobru planety jest prawdziwym motorem napędowym produktywności. Imponująca jakość obrazuBez względu na to, czy koncentrujesz się na detalach, czy spoglądasz na szerszy obraz, na tym monitorze 4K o przekątnej 27 (68,6 cm) dostrzeżesz każdy szczegół. Dzięki precyzji czterokrotnie większej w porównaniu ze standardowym monitorem FHD, uchwycisz każdy wyjątkowy szczegół obrazu i więcej komórek arkusza kalkulacyjnego. A wszystko to będziesz oglądać w niezmiennie żywych barwach w przestrzeni kolorów sRGB 99%. Komfort pracyGdy Twoje wyniki zależą od samopoczucia, komfort fizyczny i wzrokowy jest bardzo ważny. Dzięki możliwości 4-kierunkowej regulacji oraz szczegółowemu przewodnikowi po ergonomicznej konfiguracji, który pomoże dobrać optymalne ustawienie, szybko znajdziesz wygodne rozwiązanie na cały dzień. Czujnik światła otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do warunków otoczenia, pozwoli Ci wygodnie korzystać z monitora zarówno w dzień, jak i w nocy, a funkcja HP Eye Ease dodatkowo zwiększy komfort pracy. Proste, solidne połączeniaJeśli czasami pracujesz w domu, a innym razem w biurze, zapomnij o plątaninie kabli na biurku i przy komputerze. Wystarczy podłączyć jeden kabel USB-C, który połączy monitor ze wszystkimi akcesoriami, od kamery internetowej po klawiaturę, a przy tym pozwoli ładować laptopa o mocy 65 W. Możliwość błyskawicznego uruchomienia wszystkich urządzeń za pomocą pojedynczego wyłącznika oraz bezpieczne i stabilne połączenie internetowe za pomocą złącza RJ-45 dodatkowo ułatwią pracę. Inspiracja na widokuRoznieć iskrę radości na swoim biurku i w otoczeniu z monitorem, który doskonale wykreuje Twoją przestrzeń. Eleganckie wykonanie z wbudowanymi dwoma głośnikami 3 W zapewnią wysoką funkcjonalność przy jednoczesnej maksymalizacji przestrzeni. Monitor zawierający tworzywa sztuczne i metale pochodzące z recyklingu to nie tylko atrakcyjne urządzenie, lecz także źródło inspiracji. Oferta zgodnych akcesoriów pozwoli Ci dostosować przestrzeń w sposób, który zapewni Ci maksymalną produktywność. Przewodnik ergonomicznej konfiguracjiOsi OryginalneTusze.plПоскаржитись | 1 900 zł |
E27K G5 | 2 151 zł |
ще 14 пропозицій
Серія HP E-SeriesПорівняти в таблиці →
від 1 677 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки
від 961 zł
23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 1 349 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, динаміки
від 1 011 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 707 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 765 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, вебкамера
від 1 572 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 2 243 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 1 100 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 1 398 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 4 300 zł
44.5 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 3 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 799 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
від 2 344 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, *VA, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 1 393 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
від 936 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 719 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 681 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
АксесуариВсі аксесуари для HP E27k G5 →
від 1 847 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 1 660 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки
від 1 418 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 1 725 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 695 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, HDR
від 1 700 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 1 956 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 1 265 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, TÜV Rheinland
від 2 046 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
від 1 278 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, динаміки, AMD FreeSync
від 1 899 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 1 427 zł
для графіки, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки