Монітор HP P22h G5 21.5 " (64W30AA)
Фото 6 |
HP P22h G5 21.5 "
21.5 "23.8 "
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P22h G5 21.5 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP P22h G5 ekran PC 546 cm 215" 1920 x 1080 px Full HD Czarny 64W30AAABB | 755 zł |
Monitor HP P22h G5 FHD 64W30AA#ABB | 739 zł |
Monitor HP P22H G5 (64W30AA#ABB) | 669 zł |
HP P22h G5 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px monitor Full HD 64W30AA#ABB | 637 zł |
Monitor HP P22h G5 FHD | 739 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації HP P22h G5
Ціни на HP P22h G5 |
---|---|---|---|---|
HP P22h G5 21.5 " | від 637 zł | 13 пропозицій | ||
HP P24h G5 23.8 " | від 634 zł | 12 пропозицій |