Монітор HP E24i G4 24 " (9VJ40AA)
Відео 1Фото 5 |
HP E24i G4 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E24i G4 24 "
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP E-Display E24i G4 61 cm 24 cale IPS WUXGA 1920 x 1200 1610 Display Port | 1 168 zł |
24" HP E24i G4 - 1920x1200 - IPS - 5 ms - Monitor | 778 zł |
HP E24i G4 - 24'' | IPS | WUXGA | ms | 60Hz | 1xHDMI, 1xD-Sub, 1xUSB 3,0, | 789 zł |
Monitor HP E24i G4 WUXGA 9VJ40AA#ABB | 1 009 zł |
Monitor HP E24i G4 24" 1920x1200px IPS | 729 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди