Монітор HP E22 G4 22 " (9VH72AA)
Фото 5 |
HP E22 G4 22 "
22 "24 "
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E22 G4 22 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP E22 G4 215" 215 1920 x 1080 pikseli Full HD czarny srebrny 9VH72AT#ABU | 1 080 zł |
HP E-Series E22 G4 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full HD 9VH72AA#ABB | 694 zł |
Monitor HP E22 G4 (9VH72AT) | 940 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP E22 G4, LED monitor - 21.5 - black, FullHD, IPS, | 645 zł |
HP E22 G4 215 cala IPS FHD E22 G4 546 cm 215" 1920 W125970899 E22 G4 546 c | 882 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації HP E22 G4
Ціни на HP E22 G4 |
---|---|---|---|---|
HP E22 G4 22 " | від 645 zł | 9 пропозицій | ||
HP E24 G4 24 " | від 615 zł | 26 пропозицій |