Монітор Iiyama ProLite T2255MSC-B1 21.5 " чорний
Фото 4 |
Iiyama ProLite T2255MSC-B1 21.5 " чорний
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite T2255MSC-B1 21.5 " чорний
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite T2255MSC-B1 skaerm - LED | 1 423 zł |
IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0 ULIIY | 1 377 zł |
iiyama T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0 MON-DSG-IYA-155 | 1 370 zł |
IIYAMA 21.5" ProLite T2255MSC T2255MSC-B1 Czarny | 1 410 zł |
IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0 11270 | 1 593 zł |
ще 11 пропозицій