ЖК-панель Iiyama ProLite TF2234MC-B1X 22 " чорний
Фото 14 |
Iiyama ProLite TF2234MC-B1X 22 " чорний
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:AH-IPS, відгук 8 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:225 кд/м²
Роз'єми:VGA, DVI-D
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TF2234MC-B1X 22 " чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor iiyama ProLite TF2234MC-B7AGB | 2 502 zł |
Iiyama Touch-Display ProLite TF2234MC-B7AGB - 55.9 cm TF2234MC-B7AGB | 2 519 zł |
Monitor IIYAMA TF2234MC-B7AGB 22' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 60 Hz 8ms | 2 528 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy iiyama ProLite TF2234MC-B7X 22" IPS IP65 open | 2 236 zł |
Iiyama Touch-Display ProLite TF2234MC-B7AGB - 55.9 cm TF2234MC-B7AGB | 2 519 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості монітора Iiyama ProLite TF2234MC-B1X:
- USB інтерфейс для сенсорної панелі
- Роз'єм RJ11