Монітор Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 "
Фото 11 |
Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 "
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 "
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
22" iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) | 512 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale G2245HSU-B1 IPS,FHD,100Hz,1ms,2xUSB,HDMI,DP,2x2W, F | 457 zł |
iiyama G-Master G2245HSU-B1 Black Hawk MON-LCD-IYA-0682 | 449 zł |
IIYAMA 22'' G-MASTER G2245HSU-B1 Czarny | 458 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2245HSU-B1 21.5" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms [MPRT | 444 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Iiyama G-Master G2245HSU-B1
Ціни на Iiyama G-Master G2245HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 " | від 438 zł | 21 пропозиція | ||
Iiyama G-Master G2445HSU-B1 24 " | від 399 zł | 27 пропозицій | ||
Iiyama G-Master G2745HSU-B1 27 " | від 548 zł | 27 пропозицій |