Monitor Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 "
Zdjęcia 11 |
Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 "
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 "
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
22" iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) | 512 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale G2245HSU-B1 IPS,FHD,100Hz,1ms,2xUSB,HDMI,DP,2x2W, F | 457 zł |
iiyama G-Master G2245HSU-B1 Black Hawk MON-LCD-IYA-0682 | 449 zł |
IIYAMA 22'' G-MASTER G2245HSU-B1 Czarny | 458 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2245HSU-B1 21.5" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms [MPRT | 444 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Iiyama G-Master G2245HSU-B1
Ceny na Iiyama G-Master G2245HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 " | od 419 zł | 21 oferta | ||
Iiyama G-Master G2445HSU-B1 24 " | od 399 zł | 23 oferty | ||
Iiyama G-Master G2745HSU-B1 27 " | od 548 zł | 28 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →