Монітор Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " чорний
Фото 11 |
Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " чорний
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
31.5" iiyama ProLite XB3270QS-B5 - LED monitor - 31.5" - 4 ms - Monitor | 1 159 zł |
IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QS-B5 IPS,WQHD,HDMI,DP,DVI,HAS(150mm) UPIIY03 | 1 149 zł |
iiyama ProLite XB3270QS-B5 - 32'' | IPS | QHD MON-LCD-IYA-0589 | 1 149 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XB3270QS-B5 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 129 zł |
IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QS-B5 IPS,WQHD,HDMI,DP,DVI,HAS(150mm) 107327 | 1 149 zł |
ще 18 пропозицій