Монітор Dahua LM32-P301A 31.5 "
Фото 10 |
Dahua LM32-P301A 31.5 "
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dahua LM32-P301A 31.5 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor DAHUA LM32-P301A 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 035 zł |
Dahua LM32-P301A MON-LCD-DHT-0024 | 1 119 zł |
Monitor DAHUA LM32-P301A 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 035 zł |
Monitor DAHUA LM32-P301A 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 029 zł |
Monitor Dahua Technology LM32-P301A | 1 118 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Dahua LM32-P301A
Ціни на Dahua LM32-P301A |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-P301A 23.8 " | від 733 zł | 10 пропозицій | ||
Dahua LM27-P301A 27 " | від 905 zł | 9 пропозицій | ||
Dahua LM32-P301A 31.5 " | від 1 029 zł | 8 пропозицій |