Монітор Dahua LM27-P301A 27 "
Фото 10 |
Dahua LM27-P301A 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dahua LM27-P301A 27 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dahua Monitor 27" QHD IPS Szeroki kolor GAMUT 65W Typu C DHI-LM27-P301A-A5 | 1 364 zł |
Dahua LM27-P301A MON-LCD-DHT-0022 | 979 zł |
Monitor DAHUA LM27-P301A 27" 2560x1440px IPS | Bezpłatny transport | 979 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Monitor Dahua 27'' LM27-P301A HDMI DP USB-C - PACZKOMA | 1 026 zł |
Dahua Dhi-lm27-p301a-a5 27´´ Qhd Ips Led Monitor Złocisty | 1 236 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Dahua LM27-P301A
Ціни на Dahua LM27-P301A |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-P301A 23.8 " | від 729 zł | 9 пропозицій | ||
Dahua LM27-P301A 27 " | від 979 zł | 9 пропозицій | ||
Dahua LM32-P301A 31.5 " | від 1 119 zł | 7 пропозицій |