Монітор Dahua LM27-B201S 27 "
Фото 8 |
Dahua LM27-B201S 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dahua LM27-B201S 27 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MONITOR DAHUA 27 DHI-LM27-B201S-B3-V FHD IPS VGA HDMI LM27-B201S | 783 zł |
Dahua LM27-B201S MON-LCD-DHT-0018 | 519 zł |
Monitor DAHUA LM27-B201S 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 519 zł |
Monitor DAHUA LM27-B201S 27" 1920x1080px IPS 4 ms 1920X1080PX | 519 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Dahua LM27-B201S
Ціни на Dahua LM27-B201S |
---|---|---|---|---|
Dahua LM22-B201S 21.45 " | від 369 zł | 6 пропозицій | ||
Dahua LM24-B201S 23.8 " | від 399 zł | 10 пропозицій | ||
Dahua LM27-B201S 27 " | від 519 zł | 8 пропозицій |