Monitor Dahua LM27-B201S 27 "
Zdjęcia 8 |
Dahua LM27-B201S 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM27-B201S 27 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MONITOR DAHUA 27 DHI-LM27-B201S-B3-V FHD IPS VGA HDMI LM27-B201S | 783 zł |
Dahua LM27-B201S MON-LCD-DHT-0018 | 519 zł |
Monitor DAHUA LM27-B201S 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 519 zł |
Monitor DAHUA LM27-B201S 27" 1920x1080px IPS 4 ms 1920X1080PX | 519 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Dahua LM27-B201S
Ceny na Dahua LM27-B201S |
---|---|---|---|---|
Dahua LM22-B201S 21.45 " | od 369 zł | 4 oferty | ||
Dahua LM24-B201S 23.8 " | od 399 zł | 10 oferty | ||
Dahua LM27-B201S 27 " | od 519 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →