Monitor AOC 27B2DA 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Niedrogi monitor wielofunkcyjny z eleganckim, smukłym 27-calowym wyświetlaczem Full HD, ulepszonymi kolorami i szerokimi kątami widzenia. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej 2021, przeznaczony do użytku biurowego i domowego. Idealny do wydajnej pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, treściami internetowymi i prezentacjami biznesowymi. Może być używany z niedrogimi stacjami roboczymi obsługującymi wektory / mapy bitowe.
Przyda się podczas projektowania złożonych systemów inżynierskich w pakietach CAD/CAE. Dzięki smukłej konstrukcji AOC 27B2DA jest idealny do poziomych konfiguracji z wieloma wyświetlaczami. Obsługa AMD FreeSync, szybki czas reakcji matrycy (4 ms) i częstotliwość odświeżania 75 Hz zapewniają dobrą klarowność dynamicznych scen kolorowych gier komputerowych. Dość duży rozmiar piksela (0,310 mm) pozwala na umieszczenie ekranu w znacznej odległości od oczu użytkownika, co zmniejsza poziom chronicznego zmęczenia oczu. Do podłączenia dostępne jest analogowe złącze VGA D-Sub i dwa cyfrowe interfejsy (HDMI 1.4 i DVI-D).
Kup AOC 27B2DA 27 " czarny
Wszystkie ceny 20 →AOC 27B2DA MON-LCD-AOC-0325 | 503 zł |
Monitor AOC B2 27B2DA 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 499 zł |
AOC 27B2DA 27" Full HD IPS 75Hz 4ms | 499 zł |
Monitor AOC 27" 1920 x 1080 27B2DA Czarny | 647 zł |