Monitor AOC 25G3ZM 24.5 "
Zdjęcia 12 |
Monitor do gier marki AOC to 24,5-calowe rozwiązanie, które znajduje się na styku niższej i średniej półki cenowej. Przemyślaną ergonomię należy przypisać układom modelu, gdyż tutejsza podstawka zapewnia jednocześnie kilka stopni swobody, w tym obracanie, zmianę wysokości ekranu oraz możliwość przejścia w tryb portretowy (wygodny przy pracy z dużymi dokumentami). Oprócz orientacji w grach, monitor AOC 25G3ZM wyróżnia się wysokiej jakości odwzorowaniem kolorów, co potwierdza przede wszystkim gama kolorów 100% przestrzeni sRGB.
Do tego zastosowano tu matrycę VA, która tradycyjnie zapewnia obraz o dobrym kontraście (w tym przypadku 3000:1 w statyce i do 80 mln do 1 w dynamice) i przyzwoitej jasności (300 nitów). . Gracze powinni być zadowoleni z naprawdę fajnej częstotliwości odświeżania (240 Hz), szybkiej reakcji (0,5 ms MPRT), obsługi FreeSync Premium od AMD, a także obecności fajnych opcji gier, takich jak podświetlanie klatek Shadow Control, timer, celownik i FPS lada. W przeciwnym razie rozdzielczość ekranu jest dość standardowa - 1920 na 1080 pikseli, a zatem rozmiar piksela wynosi 0,28 mm. Podobnie sytuacja wygląda ze złączami połączeniowymi: jest DisplayPort v 1.2, dwa HDMI i wyjście mini-Jack.
Kup AOC 25G3ZM 24.5 "
Wszystkie ceny 32 →25" AOC 25G3ZM/BK - 1920x1080 - 240Hz - VA - 1 ms - Monitor | 885 zł |
AOC Monitor 24,5 cali 25G3ZM/BK VA 240Hz HDMIx2 DPx2 Pivot UPAOC024XS00053 | 829 zł |
Monitor AOC 25G3ZM 24.5" 1920x1080px 240Hz 0.5 ms [MPRT] | 799 zł |
AOC 25G3ZM/BK - 24.5'' | Full HD | 0.5ms | 240Hz MON-LCD-AOC-0483 | 819 zł |
AOC 24.5" 25G3ZM/BK Czarny 25G3ZM/BK | 869 zł |