Monitor AOC AGON AG493UCX2 49 " czarny
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
AOC AGON AG493UCX2 49 " czarny
2024 rokAGONgamingowyPower DeliveryzakrzywionyHDRAdaptive-SyncFreeSyncKVMgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:5120x1440 (32:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC AGON AG493UCX2 49 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC AGON AG493UCX2 AOC AGON AG493UCX2Freesync Premium Pro
Vesa Certified DisplayHDR 400
5120x1440
165 Hz
1 ms
USB-C 3.2 x 1 (tryb DP alt, upstream, zasilanie do 65 W) Amazon.plZłóż skargę | 4 004 zł |
Monitor AOC Agon AG493UCX2 48.8" 5120x1440px 165Hz 1 ms CurvedUzyskaj podwójny efekt immersji w grze, korzystając z zakrzywionego monitora AG493UCX2: dzięki ogromnej przestrzeni ekranowej... więcejo przekątnej aż 49″ (32:9) i olśniewającej rozdzielczości Dual-QHD 5k, korzystasz z ostrego jak brzytwa obrazu, gdziekolwiek spojrzysz. Imponująca częstotliwość odświeżania 165 Hz i obsługa FreeSync Premium Pro gwarantują najwyższą płynność rozgrywki, co dodatkowo zwiększa realizm. Electro.plZłóż skargę | 4 549 zł |
Monitor AOC Agon AG493UCX2 48.8" 5120x1440px 165Hz 1 ms CurvedUzyskaj podwójny efekt immersji w grze, korzystając z zakrzywionego monitora AG493UCX2: dzięki ogromnej przestrzeni ekranowej... więcejo przekątnej aż 49″ (32:9) i olśniewającej rozdzielczości Dual-QHD 5k, korzystasz z ostrego jak brzytwa obrazu, gdziekolwiek spojrzysz. Imponująca częstotliwość odświeżania 165 Hz i obsługa FreeSync Premium Pro gwarantują najwyższą płynność rozgrywki, co dodatkowo zwiększa realizm.... Avans.plZłóż skargę | 4 549 zł |
AOC AG493UCX2 49" 5K VA 165Hz 1ms ZakrzywionyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plZłóż skargę | 4 549 zł |
Monitor AOC Agon AG493UCX2 48.8" 5120x1440px 165Hz 1 ms CurvedUzyskaj podwójny efekt immersji w grze, korzystając z zakrzywionego monitora AG493UCX2: dzięki ogromnej przestrzeni ekranowej... więcejo przekątnej aż 49″ (32:9) i olśniewającej rozdzielczości Dual-QHD 5k, korzystasz z ostrego jak brzytwa obrazu, gdziekolwiek spojrzysz. Imponująca częstotliwość odświeżania 165 Hz i obsługa FreeSync Premium Pro gwarantują najwyższą płynność rozgrywki, co dodatkowo zwiększa realizm.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 579 zł |
pokaż 6 ofert
Seria AOC AGON (gamingowe premium)Porównaj w tabeli →
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 3 492 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 860 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 117 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 332 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 266 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 417 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 285 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 3 992 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 039 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 620 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 300 Hz, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
od 4 470 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 018 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 852 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 300 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 3 630 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 143 zł
gamingowy, 49 ", 3840x1080 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
Wideo recenzje
AOC Agon AG493UCX2 Gaming Monitor Review - Wider than wide
10 maja 202233 399 przegląd
A review of the AGON AG493UCX2 by AOC, a 49 inch Monster
8 kwietnia 202219 048 przegląd
A great Odyssey G9 Alternative? AOC Agon 49-inch monster! (ag493ucx2 review)
24 listopada 20234 837 przegląd
AOC AGON 49" AG493UCX2 5K Gaming Monitor
18 marca 202217 172 przegląd
Mind-Blowing Gaming Experience: AOC AGON AG493UCX2 - The Ultimate Ultrawide Beast!
8 lipca 20235 682 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 4 720 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 5 487 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 699 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR