Монітор AOC AGON Q27G2S 27 " чорний
Відео 8Фото 11 |
Швидкодіючий універсальний ігровий 27-дюймовий монітор 2K-дозволу з високою частотою оновлення, прекрасною передачею кольору, багатофункціональною підставкою, 4-портовим хабом USB 3.2 Gen1 (з підтримкою швидкої зарядки). Підтримує обидві популярних технології синхронізації частот оновлення відеокарти і монітора (AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-Sync Compatible). Вони дозволяють повністю позбутися від затримок і розривів кадрів.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для вимогливих геймерів і кіберспортсменів, що спеціалізуються на іграх, насичених стрімкими переміщеннями і різкими змінами ігрової обстановки. В основі екрану монітора AOC AGON Q27G2S використана швидкодіюча повноцінна восьмибітна IPS-матриця з Flicker-Free-підсвічуванням типу W-LED. Вона забезпечує гідний рівень максимальної яскравості, гідну контрастність 1000: 1, хорошу передачу кольору (104% DCI-P3) і чудові кути огляду (до 178°). Функція LFC усуває неприємні "розриви" кадрів у випадках, коли частота зміни кадрів стає нижче частоти оновлення. Знімна підставка дає можливість регулювати висоту, кут нахилу і повороту екрану, а також забезпечує швидку зміну орієнтації з альбомної на портретну. Підключення до ПК можливо через порт Display Port 1.4 або HDMI 2.0.
Купити AOC AGON Q27G2S 27 " чорний
Усі ціни 25 →27" AOC Gaming Q27G2S - 2560x1440 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 1 237 zł |
AOC Monitor 27 cali Q27G2S IPS 165 Hz HDMIx2 DP Pivot UPAOC027XS00064 | 1 079 zł |
Monitor AOC Q27G2S 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms [MPRT] | 1 050 zł |
AOC Q27G2S/EU - 27'' | 1ms | IPS | QHD | 165Hz MON-LCD-AOC-0439 | 1 099 zł |
AOC 27'' Q27G2S/EU Czarny, Czerwony Q27G2S/EU | 1 115 zł |