Монітор Samsung Odyssey G5A 27 27 "
Фото 6 |
Якісна модель з нової серії ігрових моніторів Samsung Odyssey, в якій південнокорейському гіганту вдалося об'єднати чудову якість зображення дисплеїв Samsung з футуристичним дизайном та сучасними технічними можливостями ігрових моніторів. Зокрема, для даної моделі заявлено реактивну швидкість реакції матриці (1 мс від сірого до сірого), підвищену частоту оновлення екрану 165 Гц, а також одночасну підтримку технологій FreeSync Premium і NVIDIA G-Sync (прим: на програмному рівні).
Сама 27-дюймова панель вміє виводити зображення з роздільною здатністю 2560x1440 і підтримує HDR-відео з розширеним динамічним діапазоном. Усвідомлюючи, що з часів пандемії багато профі перейшли на віддалену роботу, Samsung не забули і про ергономіку. Зокрема монітор Samsung Odyssey G5A підтримує технологію зниження мерехтіння підсвічування Flicker-Free, а також оснащений вбудованим фільтром синього кольору, які сукупності суттєво знижують навантаження на зір. А масивна підставка дозволяє відрегулювати нахил екрану, його висоту та положення у просторі. Навіть перевести екран у портретний режим. Для передачі відеосигналу в моніторі передбачені порти HDMI 2.0 та DisplayPort 1.2.
Купити Samsung Odyssey G5A 27 27 "
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G5 LS27AG500NUXEN 27 QHD IPS 1ms 165Hz Cza | 2 299 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! samsung Monitor 27 cali LS27AG500NUXEN IPS 2560x1440 | 2 299 zł |
Samsung 27" IPS LS27AG500NUXEN | 1 692 zł |
Модификації Samsung Odyssey G5A 27
Ціни на Samsung Odyssey G5A 27 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G5A 27 27 " | від 1 692 zł | 3 пропозиції | ||
Samsung Odyssey G5A 32 32 " | від 2 399 zł | 4 пропозиції |