Монітор Samsung SHR-B 37 " чорний (LH37SHRBBGBXEN)
Фото 6 |
Samsung SHR-B 37 " чорний
Діагональ:37 "
Роздільна здатність:1920x540
Матриця:*VA, відгук 7 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:700 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
Вбудований ПК із операційною системою Tizen 4.0. Вбудований модуль Wi-Fi.
Вбудована пам'ять 8 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung SHR-B 37 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG SH37C 37inch 1920x540 FHD stretch display LH37SHCEBGBXEN | 7 797 zł |
Samsung Monitor profesjonalny SH37R-B 37 cali szerokokątny 16:4,5 Matowy 2 | 6 708 zł |
Samsung SH37R-B POLSKA DYSTRYBUCJA I GWARANCJA TELEFON 608 015 385 | 7 290 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! samsung Monitor 37 cali SH37R-B LH37SHRBBGBXEN - PAC | 8 258 zł |
Samsung SH37R-B 37" Wyświetlacz | 7 096 zł |