Монітор Samsung Odyssey G30A 24 24 "
Відео 1Фото 19 |
Елегантний ігровий дисплей 2022 випуску з недавно презентованої лінійки суто геймерських моніторів Samsung Odyssey. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який має всі необхідні навички, які потрібні для максимального занурення в ігровий процес. Монітор побудований на базі 24-дюймової VA-матриці з роздільною здатністю 1920х1080, підвищеним показником статистичної контрастності, якісною передачею кольору і швидкою швидкістю реакції.
Виробник заявляє про час відгуку в 1 мс за технологією MPRT, збільшеною до 144 Гц частотою оновлення та підтримкою технології AMD FreeSync Premium. Завдяки цьому Samsung Odyssey G30A забезпечує еталонну чіткість та плавність рухів у шутерах, файтингах, гоночних симуляторах, спортивних симуляторах та інших динамічних ігрових жанрах, які вимагають від гравця швидкість реакції. Незважаючи на ігрову природу, ця модель ідеально підходить на роль універсального монітора для роботи та мультимедійних розваг.
Вбудований фільтр синього кольору та підтримка технології Flicker-Free знизять навантаження на зір під час тривалої роботи. Ергономічна підставка з можливістю регулювання нахилу, висоти та положення в просторі допоможе швидко знайти оптимальне положення екрану в просторі. Тонкі бічні рамки спростять процес збирання багатомоніторної конфігурації. А кріплення VESA прийдуть на допомогу у разі, якщо потрібно розмістити монітор прямо на стіні.
Купити Samsung Odyssey G30A 24 24 "
Усі ціни 23 →Samsung 24" 1920 x 1080 Full HD 144 Hz Odyseja LS24AG302NRXEN | 962 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G3 LS24AG300NRXEN 24 FHD VA 1ms 144Hz Czar | 559 zł |
Monitor gamingowy Samsung Odyssey G3 LS24AG300NRXEN | 699 zł |
Samsung Odyssey G30A LS24AG300NRXEN - 24'' | VA | Full HD | 1ms | 144Hz | | 549 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey S24AG300NR 23.8" 1920x1080px 144Hz 1 ms | 651 zł |
Модификації Samsung Odyssey G30A 24
Ціни на Samsung Odyssey G30A 24 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G30A 24 24 " | від 548 zł | 24 пропозиції | ||
Samsung Odyssey G30A 27 27 " | від 629 zł | 25 пропозицій |