Монітор Samsung Odyssey G4 25 25 " чорний
Відео 1Фото 16 |
Представник лінійки Odyssey 2023 - це ігровий 25-дюймовий монітор від компанії Samsung, який можна віднести до рішень середнього цінового сегменту. Модель має дозвіл у 1920 на 1080 пікселів, тому деталізація тут не найпередовіша (розмір пікселя 0.31 мс), аналогічно справи і з контрастністю (тут використовується 8-бітна матриця IPS з характерним показником 1000:1). В іншому ж зображення заслуговує тільки приємних слів, адже користувач вправі розраховувати на відмінні кути огляду, збільшену до 400 нит пікову яскравість (підтримка HDR також є), хорошу передачу кольору з кольоровим охопленням 99% sRGB.
Монітор Samsung Odyssey G4 25 має швидкий відгук в 1 мс від сірого до сірого та вражаючу частоту оновлення, аж до 240 Гц, що здатне задовольнити запити вимогливих геймерів та професійних кіберспортсменів. Ігрові фішки також включають підтримку двох технологій синхронізації відеоряду, а саме NVIDIA G-Sync і AMD FreeSync Premium, а також корисні опції, на кшталт Black Equalizer (висвітлення темних ділянок сцени) і приціл. Ще модель може похвалитися характерним дизайном та наявністю ергономічної підставки, яка припускає зміну висоти екрану, його поворот і навіть зміну орієнтації (портретний режим).
Купити Samsung Odyssey G4 25 25 " чорний
Усі ціни 24 →SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G4 LS25BG400EUXEN 25 FHD IPS 1ms 240Hz Cza | 899 zł |
25" Samsung Odyssey G4 - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 1 079 zł |
Samsung Samsung Monitor Gamingowy Odyssey G4 25 cali FHD 240Hz G40B | LS25 | 799 zł |
Samsung Odyssey G4 LS25BG400EUXEN - 25'' | IPS | Full HD | 240 Hz | Pivot | 949 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G4 S25BG400EU 25" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms | 799 zł |