Монітор Samsung Odyssey G55C 32 32 "
Фото 13 |
Закрити
Шапка
Samsung Odyssey G55C 32 32 "
27 "32 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:2 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung Odyssey G55C 32 32 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey G5 32 cali QHD 165Hz32 calowy monitor QHD z największym zakrzywieniem na rynku 1000R,Wysoka częstotliwość odświeżania 165Hz z czasem reakcji 1 m... щеs (MPRT) oraz HDR10 dla idealnego kontrastu ,Adaptive Picture wzmacnia komfort gry, automatycznie dostosowując jasność, kolor i kolorystykę wyświetlacza,Ey Офіційний партнер Samsung Samsung.comПоскаржитись | 1 299 zł |
Samsung Odyssey G5 LS32CG552EUXEN - 32'' | VA Curved | QHD | 165Hz MON-LCDZakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey G5 32 cali QHD 165Hz G55C 32 calowy monitor QHD z największym zakrzywieniem na rynku 10... ще00R Wysoka częstotliwość odświeżania 165Hz z czasem reakcji 1 ms (MPRT) oraz HDR10 dla idealnego kontrastu Adaptive Picture wzmacnia komfort gry, automatycznie dostosowując jasność, kolor i kolorystykę wyświetlacza Eye save mode, Flicker free chronią oczy podczas wielogodzinnej pracy przy ekranie Wzmocnij swoje wrażenia Twój świat gry jest teraz bardziej realistyczny niż dotychczas. Odpowiada za to matryca wzbogacona o 170% więcej pixeli niż Full HD. QHD oddaje każdy obraz z niesamowitą dokładnością a ty odkrywasz pełną przyjemność rozrywki. Prawdziwie wciągające wrażenia Wyraziste sceny, które rozgrywają się dosłownie wokół Ciebie. Wyświetlacz 1000R całkowicie wypełnia Twoje pole widzenia, sprawiając, że znajdujesz się w samym centrum akcji. Odważ się na pełną immersję i pełną emocji rozgrywkę Reaguj w milisekundach Częstotliwość odświeżania 165Hz i czas reakcji 1ms (MPRT). Jesteś gotów na zwycięstwo? Bez zmagania się z zacinającym się i rozmytym obrazem? Ultrawysoka częstotliwość odświeżania 165Hz idealnie sprawdza się nawet przy niezwykle dynamicznych scenach i superszybkiej akcji. Dzięki wynoszącemu 1 ms (MPRT)* czasowi reakcji każdy Twój ruch będzie niezwykle precyzyjny. * „1 ms” oznacza jedną milisekundę, która jest zakresem średniego czasu reakcji między 1,00 do 1,99 ms ograniczonych do liczby całkowitej. W oparciu o MPRT zmierzone w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora (wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”) Komputronik.plПоскаржитись | 1 199 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU 32" 2560x1440px 165Hz 1 ms CurvMonitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU z krzywizną 1000R, pozwoli Ci przeżywać każdą scenę, jakbyś w niej uczestniczył i... щеpoczuć szybsze bicie serca. Za sprawą gęstości pikseli nawet 1,7-krotnie większej niż w przypadku Full HD rozdzielczość QHD odwzorowuje obrazy z niezwykłą dbałością o szczegóły i wyrazistością a podczas gry masz jeszcze więcej przestrzeni, by nadać swoim działaniom dodatkowego rozmachu. Matryca VA zapewnia niezwykle żywe kolory, a kąt widzenia wynoszący 178º sprawia, że możesz się nimi cieszyć patrząc z każdego miejsca. Dzięki wyższej liczbie pikseli i większej głębi, gry stają się tak realistyczne jak nigdy dotąd. Technologia HDR10 podnosi poziom kontrastu uwypuklając czerń i biel. Dzięki temu możesz łatwiej dostrzec swoich czających się gdzieś w cieniu wrogów. Electro.plПоскаржитись | 1 199 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU 32" 2560x1440px 165Hz 1 ms CurvMonitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU z krzywizną 1000R, pozwoli Ci przeżywać każdą scenę, jakbyś w niej uczestniczył i... щеpoczuć szybsze bicie serca. Za sprawą gęstości pikseli nawet 1,7-krotnie większej niż w przypadku Full HD rozdzielczość QHD odwzorowuje obrazy z niezwykłą dbałością o szczegóły i wyrazistością a podczas gry masz jeszcze więcej przestrzeni, by nadać swoim działaniom dodatkowego rozmachu. Matryca VA zapewnia niezwykle żywe kolory, a kąt widzenia wynoszący 178º sprawia, że możesz się nimi cieszyć patrząc z każdego miejsca. Dzięki wyższej liczbie pikseli i większej głębi, gry stają się tak realistyczne jak nigdy dotąd. Technologia HDR10 podnosi poziom kontrastu uwypuklając czerń i biel. Dzięki temu możesz łatwiej dostrzec swoich czających się gdzieś w cieniu wrogów.... Avans.plПоскаржитись | 1 199 zł |
Monitor Samsung Odyssey G55C (LS32CG552EUXEN) | 1 199 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Samsung Odyssey (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 1 692 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 849 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
від 3 599 zł
ігровий, смарт, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 175 Гц, HDMI, v 2.1, mini DisplayPort, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 2 649 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 2 599 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 527 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 1 257 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync, HDR
від 1 424 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 519 zł
26.9 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 199 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
від 799 zł
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
від 999 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 975 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 548 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 1 150 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 629 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 3 599 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 9 499 zł
ігровий, 57 ", 4K, 7680x2160 (32:9), вигнутий, 1000 R, Mini LED QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
Модификації Samsung Odyssey G55C 32
Ціни на Samsung Odyssey G55C 32 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G55C 27 27 " | від 1 016 zł | 15 пропозицій | ||
Samsung Odyssey G55C 32 32 " | від 1 199 zł | 12 пропозицій |
від 1 199 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 1 099 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 133 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 171 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 129 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 200 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 123 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 1 390 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, *VA, 165 Гц, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 1 289 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 389 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 099 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 200 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR