Монітор Philips Momentum 32M1C5500VL 31.5 " чорний (32M1C5500VL/00)
Фото 7 |
Вигнутий 31.5-дюймовий монітор компанії Philips – це представник ігрової лінійки Momentum та рішення середнього цінового сегмента. Геймерів модель здатна зацікавити швидким відгуком (1 мс MPRT і до 4 мс GtG) і низькою затримкою введення (input lag), високою частотою оновлення (165 Гц), підтримкою адаптивної синхронізації відеоряду (Adaptive-Sync) і фірмовим режимом SmartImage.
Останній включає практичне екранне меню, окремі пресети для різних ігрових жанрів, включаючи шутери, гонки і стратегії в реальному часі, екранну лупу і багато іншого. Монітор Philips Momentum 32M1C5500VL базується на 8-бітній VA-матриці з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів. Зображення характеризується гарною контрастністю (3000:1) і високою якістю передачі кольору з розширеним колірним охопленням (заявлено покриття 121% простору sRGB і 102% — NTSC). Також передбачена підтримка HDR, але вона дуже формальна, адже пікова яскравість знаходиться на базовому рівні і не перевищує 250 ніт. На окрему згадку заслуговує наявність тримача для навушників і загальна висока безпека для зору, а саме відсутність мерехтіння підсвічування та наявність режиму LowBlue, який покликаний знизити втому при тривалому часі за екраном.
Купити Philips Momentum 32M1C5500VL 31.5 " чорний
Усі ціни 16 →Philips Monitor 31,5 cali 32M1C5500VL Curved VA 165Hz HDMIx2 DP UPPHI032XS | 1 150 zł |
Monitor PHILIPS 32M1C5500VL 31.5" 2560x1440px 144Hz 4 ms Curved | 1 115 zł |
PHILIPS 31.5'' 32M1C5500VL/00 Czarny 32M1C5500VL/00 | 1 181 zł |
Philips Monitor 31,5 cali 32M1C5500VL Curved VA 165Hz HDMIx2 DP 103633 | 1 210 zł |
Monitor PHILIPS 32M1C5500VL 31.5" 2560x1440px 144Hz 4 ms Curved | 1 115 zł |