Монітор Philips 222V8LA 22 " чорний
Відео 3Фото 5 |
Недорогий повсякденний монітор, розрахований на роботу в парі зі стаціонарним ПК або компактним ультрабуком, дисплея якого не вистачає для комфортної повсякденної роботи. Philips 222V8LA оснащений компактним 22-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD. В основі дисплея лежить бюджетна VA-матриця зі звичним LED підсвічуванням, стандартним для цього класу запасом яскравості 250 кд/м² і статичною контрастністю 3000:1.
Монітор підтримує низку сучасних технологій, покликаних підвищити якість робочого процесу. Зокрема в ньому реалізовано технологію Low blue light, яка відповідає за фільтрацію синього світла, та Flicker-Free, для зниження мерехтіння підсвічування. Модель має в своєму розпорядженні як сучасні аналогові порти підключення (Display Port 1.2 + HDMI 1.4), так і старий аналоговий VGA-вихід.
Звуковий супровід того, що відбувається на екрані, забезпечує пару вбудованих динаміків потужністю в 2 Вт. Тонка рамка ледве впадає у вічі і обов'язково доведеться при розгортанні мультиекранних конфігурацій з кількома підключеними моніторами. Плюс до всього на борту є підтримка базової версії AMD FreeSync, а сам дисплей має частоту оновлення 75 Гц, що робить його прийнятним варіантом для ігрового складання початкового рівня, заточеного під гру в режимі 60 кадрів в секунду.
Купити Philips 222V8LA 22 " чорний
Усі ціни 24 →22" Philips V-line 222V8LA - 4 ms - Monitor | 474 zł |
Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki UPPHI022XS00014 | 439 zł |
Philips 222V8LA - 22'' | VA | Full HD | 4ms | 75Hz MON-LCD-PHI-0270 | 409 zł |
PHILIPS 21,5'' 222V8LA/00 Czarny 222V8LA/00 | 436 zł |
Monitor PHILIPS V-line 222V8LA 21.5" 1920x1080px 4 ms | 409 zł |