Монітор Philips 243V7QDSB 24 "
Відео 2Фото 3 |
Стильний тонкорамковий 23,8-дюймовий Full HD монітор з якісним IPS екраном і технологіями, що запобігають передчасній утомі очей. Ця модель може використовуватися як для вирішення широкого кола робочих завдань, так і в якості основного монітора домашнього персонального комп'ютера. Її екран має фізичний розмір діагоналі 604 мм і роздільну здатність 1920х1080 пікселів, що забезпечує щільність на рівні 92 ppi або 36 пікс/см.
Такий рівень деталізації достатній для абсолютної більшості завдань і на робочих відстанях (більше 60 см) окремі пікселі не виділяються. В основі екрану лежить 8-бітна (6 біт + FRC) матриця IPS-типу, яка має W-LED підсвічування з технологією, що запобігає мерехтінню (Flicker Free). Ця матриця дозволяє екрану монітора Philips 243V7QDSB показувати максимальну яскравість 250 кд/м², статичну контрастність 1000:1 і кути огляду близькі до максимально можливих 178°.
Такі параметри і матове антивідблискне покриття дозволяє комфортно працювати при будь-якому рівні зовнішньго освітлення. Також матриця має мінімальний час відгуку на рівні 5 мс GtG і 14 мс BtW, що забезпечує досить чітке, без помітного змазування зображення при показі динамічних сцен фільмів або комп'ютерних ігор. Крім цього монітор підтримує технологію Low Light Blue, зменшує кількість короткохвильової синьої частини спектра випромінювання світлодіодного підсвічування. Це благотворно позначається на здоров'ї зору в довгостроковій перспективі і знижує щоденну стомлюваність очей. Підключатися до персонального комп'ютера, ноутбука або іншого джерела сигналу можна інтерфейсами VGA, DVI-D і HDMI (кабель D-sub для VGA-підключення є в комплекті).
Купити Philips 243V7QDSB 24 "
Усі ціни 27 →Philips 243V7QDSB/00 Monitor Czarny 24" | 381 zł |
Monitor 23,8" Philips 243V7QDSB/00/01 | 399 zł |
Philips Monitor 23.8 243V7QDSB IPS DVI HDMI Czarny UPPHI024XS00011 | 411 zł |
Monitor PHILIPS V-line 243V7QDSB 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 389 zł |
Philips 243V7QDSB - 23.8'' | IPS | Full HD MON-LCD-PHI-0021 | 389 zł |
Модификації Philips 243V7QDSB
Ціни на Philips 243V7QDSB |
---|---|---|---|---|
Philips 243V7QDSB 24 " | від 381 zł | 28 пропозицій | ||
Philips 273V7QDSB 27 " | від 469 zł | 30 пропозицій |