Монітор Philips Evnia 34M2C8600 34 " сріблястий
Фото 7 |
Philips Evnia 34M2C8600 34 " сріблястий
2023 рікEvniaігровийQD-OLEDPower DeliveryвигнутийHDRAdaptive-Syncдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший NTSCхороший sRGB
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:QD-OLED, відгук 1 мс
Частота:175 Гц
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
На задній і нижній сторонах монітора розміщується підсвічування Ambiglow. Підтримка DTS Sound
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips Evnia 34M2C8600 34 " сріблястий
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Evnia 34M2C8600 - Evnia 8000 Series - OLED monitor - gaming - curv | 3 549 zł |
34" Philips Evnia 8000 Series - 3440x1440 - QD-OLED - 175Hz - 90W USB HUB | 3 540 zł |
Philips Monitor 34 cale Evnia 34M2C8600 Curved QD OLED 175Hz HDMIx2 DP USB | 3 620 zł |
Philips Evnia QD OLED 34M2C8600/00 - 34'' | QD OLED | UWQHD | 0.1ms | 175H | 3 549 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 8000 34M2C8600 34" 3440x1440px 175Hz 0.1 ms Curved | 3 549 zł |
ще 19 пропозицій