Monitor Philips Evnia 34M2C8600 34 " srebrny
Zdjęcia 7 |
Philips Evnia 34M2C8600 34 " srebrny
2023 rokEvniagamingowyQD-OLEDPower DeliveryzakrzywionyHDRAdaptive-Syncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:QD-OLED, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:175 Hz
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Podświetlenie Ambiglow znajduje się z tyłu i na dole monitora. Obsługa dźwięku DTS
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips Evnia 34M2C8600 34 " srebrny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Evnia 34M2C8600 - Evnia 8000 Series - OLED monitor - gaming - curv | 3 499 zł |
34" Philips Evnia 8000 Series - 3440x1440 - QD-OLED - 175Hz - 90W USB HUB | 3 540 zł |
Philips Monitor 34 cale Evnia 34M2C8600 Curved QD OLED 175Hz HDMIx2 DP USB | 3 620 zł |
Philips Evnia QD OLED 34M2C8600/00 - 34'' | QD OLED | UWQHD | 0.1ms | 175H | 3 549 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 8000 34M2C8600 34" 3440x1440px 175Hz 0.1 ms Curved | 3 549 zł |
pokaż 18 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →