Monitor Philips Evnia 25M2N5200P 24.5 " czarny
Zdjęcia 7 |
Monitor 2023 firmy Philips to 24,5-calowe rozwiązanie gamingowe, które rozwinęło linię Evnia i należy do średniej półki cenowej. Wśród chipów modelu można wyróżnić bogate wyposażenie dodatkowe, a mianowicie obecność uchwytu na słuchawki, koncentratora USB z czterema złączami do podłączenia różnych gadżetów z obsługą szybkiego ładowania, a także ergonomiczną podstawkę. Ten ostatni charakteryzuje się maksymalnym stopniem swobody, czyli oprócz pochylania umożliwia obrót ekranu, zmianę jego wysokości i przejście do orientacji pionowej.
Monitor Philips Evnia 25M2N5200P jest wyposażony w 8-bitową matrycę IPS o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Do zalet obrazu, oprócz szerokich kątów widzenia, zalicza się dość wysoka jasność szczytowa wynosząca 400 nitów (zapowiadana jest także obsługa HDR) i wysokiej jakości odwzorowanie kolorów (występuje rozszerzone pokrycie 110% przestrzeni sRGB). Specjalnie dla graczy dostępny jest minimalny czas reakcji (0,5 ms MPRT i 1 ms od szarości do szarości), obsługa technologii AMD FreeSync Premium i wysoka częstotliwość odświeżania ekranu wynosząca 280 Hz. Aby chronić wzrok, dostępny jest osobny tryb LowBlue, a autorska funkcja SmartContrast ma na celu poprawę tradycyjnie niezbyt imponującego kontrastu IPS.
Kup Philips Evnia 25M2N5200P 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 10 →PHILIPS Evnia 25M2N5200P - 245-calowy monitor do gier FHD 280 Hz IPS 1 ms | 1 099 zł |
Philips Monitor 25M2N5200P 24.5 cala IPS 280Hz HDMIx2 DP HAS UPPHI024XS000 | 1 017 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 25M2N5200P 24.5" 1920x1080px IPS 280Hz 1 ms | 1 066 zł |
Philips Monitor 25M2N5200P 24.5 cala IPS 280Hz HDMIx2 DP HAS 123957 | 1 064 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 25M2N5200P 24.5" 1920x1080px IPS 280Hz 1 ms | 1 066 zł |