Monitor Philips 222V8LA 22 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Niedrogi monitor na co dzień, który jest przeznaczony do pracy w parze ze stacjonarnym komputerem PC lub kompaktowym ultrabookiem, którego wyświetlacz nie wystarcza do wygodnej codziennej pracy. Philips 222V8LA jest wyposażony w kompaktowy 22-calowy wyświetlacz Full HD. Wyświetlacz oparty jest na budżetowej matrycy VA ze zwykłym podświetleniem LED, standardowym dla tej klasy marginesem jasności 250 cd/m² i współczynnikiem kontrastu statycznego 3000:1.
Monitor obsługuje szereg zaawansowanych technologii zaprojektowanych w celu poprawy jakości przepływu pracy. W szczególności zastosowano technologię Low blue light, która jest odpowiedzialna za filtrowanie niebieskiego światła, oraz Flicker-Free, aby zredukować migotanie podświetlenia. Model posiada zarówno nowoczesne porty połączeń analogowych (Display Port 1.2 + HDMI 1.4), jak i stare analogowe wyjście VGA.
Akompaniament dźwiękowy tego, co dzieje się na ekranie zapewnia para wbudowanych głośników o mocy 2 watów. Cienka ramka jest ledwo zauważalna i jest niezbędna podczas wdrażania konfiguracji wieloekranowych z podłączonymi wieloma monitorami. Ponadto na pokładzie znajduje się obsługa podstawowej wersji AMD FreeSync, a sam wyświetlacz ma częstotliwość odświeżania 75 Hz, co czyni go akceptowalną opcją dla podstawowej wersji gamingowej, wyostrzonej do grania przy 60 klatkach na sekundę .
Kup Philips 222V8LA 22 " czarny
Wszystkie ceny 21 →22" Philips V-line 222V8LA - 4 ms - Monitor | 473 zł |
Philips Monitor 222V8LA 21.5 cala VA HDMI DP Głośniki UPPHI022XS00014 | 439 zł |
Monitor, Philips, 222V8LA, 21.5', VA HDMI DP, głośniki | 424 zł |
Monitor PHILIPS V-line 222V8LA 21.5" 1920x1080px 4 ms | 409 zł |
PHILIPS 21,5'' 222V8LA/00 Czarny 222V8LA/00 | 438 zł |