Монітор Philips 16B1P3302 16 " чорний (16B1P3302/00)
Відео 2Фото 12 |
Philips 16B1P3302 16 " чорний
2022 рікпортативний
Діагональ:16 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:700:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:USB C
Поліпшення зображення: SmartImage.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 16B1P3302 16 " чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
16" Philips 16B1P3302 - 3000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 16" | 1 190 zł |
Monitor PHILIPS 16B1P3302 15.6" 1920x1080px IPS 4 ms | 1 190 zł |
Monitor PHILIPS 16B1P3302 15.6" 1920x1080px IPS 4 ms 16B1P3302 00 | 1 190 zł |
Monitor Philips B-line 16B1P3302/00 | 1 199 zł |
Monitor Philips 16B1P3302 (16B1P3302/00) Czarny | 1 190 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! PHILIPS 16B1P3302/00 15.6inch 1920x1080 IPS Flat Fix | 1 149 zł |
Відеоогляди