Монітор Philips 275E2FAE 27 " чорний
Відео 1Фото 7 |
Багатоцільовий мультимедійний 27-дюймовий монітор QuadHD-роздільної здатності, з поліпшеною передачею кольору, елегантним тонкорамочним зовнішнім дизайном і вбудованими стереодинаміками (2х3 Вт). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для вирішення широкого кола побутових і професійних завдань. Задовольнить будь-які потреби офісних працівників (Тексти, таблиці, презентації, вебконтент).
Підійде для роботи з растровою/векторною графікою. Здатний виконувати функції універсального домашнього монітора. Може використовуватися в конфігураціях доступних робочих станцій для CAD / CAE-систем, 3D-моделювання та розробки ПЗ. Фізичний розмір екрану монітора Philips 275e2fae становить 597х336 мм.в його основі використана повноцінна восьмибітна матриця типу IPS з роздільною здатністю 2560x1440 і максимально широкими кутами комфортного огляду. Серед важливих переваг також варто згадати розширене колірне охоплення (101,6% NTSC) і видатну енергоефективність (19 Вт). Для підключення до ПК обладнаний трьома цифровими інтерфейсними портами (2хhdmi 1.4 + DisplayPort).
Купити Philips 275E2FAE 27 " чорний
Усі ціни 12 →27" Philips E-line 275E2FAE - 2560x1440 - 75Hz - IPS - Speakers - 1 ms - M | 940 zł |
Monitor PHILIPS E-Line 275E2FAE 27" 2560x1440px IPS 1 ms [MPRT] | 925 zł |
Monitor PHILIPS 27" 2560 x 1440 275E2FAE/00 Czarny | 1 093 zł |
Monitor PHILIPS E-Line 275E2FAE 27" 2560x1440px IPS 1 ms [MPRT] | 925 zł |
Monitor Philips E-line 275E2FAE/00 | 929 zł |