Монітор AOC Q27V4EA 27 "
Фото 9 |
Купити AOC Q27V4EA 27 "
Усі ціни 22 →AOC Q27V4EA - 27-calowy monitor QHD AdaptiveSync 2560 x 1440 75 Hz HDMI Di | 921 zł |
AOC Monitor Q27V4EA 27 IPS HDMI DP Głośniki UPAOC027XS00053 | 772 zł |
AOC Q27V4EA - 27'' | IPS | 2560x1440 | 75 Hz | HDMI | DP 1.2 | Głośniki 2W | 719 zł |
AOC 27" Q27V4EA Czarny Q27V4EA | 774 zł |
Monitor AOC Q27V4EA 27" 2560x1440px IPS 4 ms | 709 zł |
Тонкорамочний монітор AOC Q27V4EA призначається для побутового та офісного застосування в парі з персональним комп'ютером або портативним лептопом.
Немерцающий екран
Модель заснована на 8-бітної IPS-матриці з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів і W-LED-підсвічуванням без високочастотного мерехтіння. Додатково згладжує відтворення зображення технологія Adaptive-Sync на базі AMD FreeSync, поставлена варта усунення ривків і розривів картинки при її передачі від джерела сигналу. Для підключення монітора до пристроїв ззовні використовуються порти HDMI v 1.4 і DisplayPort v 1.2.
Озброєння
В оснащення AOC Q27V4EA увійшли Стереофонічні динаміки 2 х 2 Вт і аудіовихід на навушники (3.5-міліметровий mini-Jack). Конструкція підставки у моделі дозволяє змінювати кут нахилу екрану. А ось по висоті положення дисплея не налаштовується. З інших претензій до екрану предьявляются неідеальна передача кольору (охоплення 77% простору Adobe RGB) і невисокий поріг максимальної яскравості (на рівні близько 250 кд/м2).
Основна ставка
Упор в моделі поставлений на високу роздільну здатність і чіткість зображення, що розкриває найдрібніші деталі. У додаткові активи монітора приписують режим Low Blue Light, який мінімізує вплив синьої складової спектральної палітри для зменшення навантаження на очі. AOC Q27V4EA прекрасно здолає будь-які офісні роботи, стане підмайстер в 3D-моделюванні і проєктуванні, виявиться корисний в бізнес-орієнтованих додатках і завданнях по розробці ПЗ.
Модификації AOC Q27V4EA
Ціни на AOC Q27V4EA |
---|---|---|---|---|
AOC Q24V4EA 24 " | від 609 zł | 11 пропозицій | ||
AOC Q27V4EA 27 " | від 709 zł | 23 пропозиції |