Монітор AOC Q27V5C 27 " чорний
Відео 1Фото 12 |
AOC Q27V5C 27 " чорний
2022 рікPower DeliveryFreeSyncдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший NTSCхороший sRGBхороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC Q27V5C 27 " чорний
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" AOC Q27V5C - LED monitor - QHD - 27" - 4 ms - Monitor | 1 070 zł |
AOC Q27V5C/BK - 27'' | IPS | QHD | 75Hz | USB-C PD65W MON-LCD-AOC-0465 | 964 zł |
Monitor AOC V5 Q27V5C 27" 2560x1440px IPS 1 ms | 949 zł |
AOC Q27V5C/BK 27" 2K IPS 75Hz 1ms | 949 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди