Монітор MSI Modern MD272P 27 "
Відео 4Фото 22 |
MSI Modern MD272P 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Modern MD272P 27 "
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" MSI Modern MD272P - 5 ms - Monitor | 1 182 zł |
MSI Monitor Modern MD272P 27 cali IPS/LED/FHD/4ms/75Hz UPMSI27LM000008 | 944 zł |
Monitor MSI Modern MD272P 27" IPS 1920x1080px | 919 zł |
MSI Modern MD272P - 27'' | IPS | Full HD | 5ms | 75Hz | Adaptive-Sync MON- | 919 zł |
MSI Monitor Modern MD272P 27 cali IPS/LED/FHD/4ms/75Hz 97089 | 989 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди