Monitor AOC Q27V5C 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 12 |
AOC Q27V5C 27 " czarny
2022 rokPower DeliveryFreeSyncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC Q27V5C 27 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" AOC Q27V5C - LED monitor - QHD - 27" - 4 ms - Monitor | 1 070 zł |
AOC Q27V5C/BK - 27'' | IPS | QHD | 75Hz | USB-C PD65W MON-LCD-AOC-0465 | 964 zł |
Monitor AOC V5 Q27V5C 27" 2560x1440px IPS 1 ms | 949 zł |
AOC Q27V5C/BK 27" 2K IPS 75Hz 1ms | 949 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →