Монітор Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 27 "
Фото 11 |
Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 27 "
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama XUB2793HSU-B6-27 IPS 1920x1080/100Hz 1H1DP HAS | 699 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2793HSU-B6 IPS.HDMI.DP.2x2W.USBx2.FreeSync.Flick | 739 zł |
iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 MON-LCD-IYA-0690 | 739 zł |
IIYAMA 27'' ProLite XUB2793HSU-B6 Czarny | 739 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793HSU-B6 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 739 zł |
ще 18 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6
Ціни на Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 21.5 " | від 489 zł | 10 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 " | від 624 zł | 22 пропозиції | ||
Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 27 " | від 699 zł | 23 пропозиції |