Монітор AOC Agon U34G3XM 34 " чорний
Фото 9 |
Надширокий (співвідношення сторін 21:9) монітор торгової марки AOC – це геймерське рішення в рамках лінійки Agon, що поєднує найкращі фірмові пристрої. Модель з діагоналлю екрану 34 дюйми має роздільну здатність в 3440x1440 пікселів, що дозволяє розраховувати на хорошу деталізацію зображення. Тут використовується 8-бітна VA-матриця з яскравістю до 300 ніт та контрастністю 3000:1, які можна вважати цілком збалансованими показниками.
Монітор AOC Agon U34G3XM має швидкий відгук (1 мс) і частоту оновлення 144 Гц, що покликане підвищити плавність відеоряду в динамічних сценах. До інших суто геймерських фішок відноситься підтримка технології синхронізації AMD FreeSync Premium та наявність таких затребуваних серед гравців опцій, як лічильник FPS, перехрестя прицілу та висвітлення темних ділянок кадру. Окремо варто виділити непогану перенесення кольорів зі 100% охопленням простору sRGB, формальну підтримку HDR, а також безпеку для зору (пристрій удостоєний сертифіката концерну TÜV Rheinland). Ще модель може похвалитися режимом PbP (картинка в картинці) та ергономічною підставкою. Екран можна регулювати по висоті (діапазон 13 см), не тільки нахиляти, а й повертати (на ±24°).
Купити AOC Agon U34G3XM 34 " чорний
Усі ціни 7 →Monitor 34" AOC U34G3XM/EU -- UWQHD / 144 Hz / 8-Bit / sRGB 121 / Adaptive | 1 285 zł |
34" AOC Gaming U34G3XM - 3440x1440 - 144Hz - VA - HDR10 - 1 ms - Monitor | 1 335 zł |
Monitor AOC U34G3XM 34" 3440x1440px 144Hz 1 ms | 1 536 zł |
Monitor AOC U34G3XM 34" 3440x1440px 144Hz 1 ms U34G3XM EU | 1 536 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! aoc Monitor U34G3XM 34 cale VA 144 Hz HDMIx2 DP HAS | 1 536 zł |
Aoc Agon U34g3xm 34´´ Uwqhd Va Wled 144hz Gaming Monitor Pomarańczowy One | 1 569 zł |