Monitor AOC Agon U34G3XM 34 " czarny
Zdjęcia 9 |
Ultraszeroki monitor marki AOC (o proporcjach 21:9) to rozwiązanie gamingowe z linii Agon, skupiającej urządzenia najlepszych marek. Model z ekranem o przekątnej 34 cali ma rozdzielczość 3440x1440 pikseli, co pozwala liczyć na dobrą szczegółowość obrazu. Wykorzystuje 8-bitową matrycę VA o jasności do 300 nitów i współczynniku kontrastu 3000:1, co można uznać za dość zrównoważone.
Monitor AOC Agon U34G3XM charakteryzuje się szybką reakcją (1 ms) i częstotliwością odświeżania 144 Hz, która ma za zadanie poprawić płynność sekwencji wideo w dynamicznych scenach. Inne funkcje czysto gamingowe obejmują obsługę technologii synchronizacji AMD FreeSync Premium oraz obecność takich opcji, na które jest zapotrzebowanie wśród graczy, jak licznik FPS, celownik i podświetlanie ciemnych obszarów ramki. Osobno warto podkreślić dobre odwzorowanie kolorów ze 100% pokryciem przestrzeni sRGB, formalną obsługę HDR, a także bezpieczeństwo dla oczu (urządzenie uzyskało certyfikat TÜV Rheinland). Model może pochwalić się także trybem PbP (obraz w obrazie) oraz ergonomiczną podstawką. Ekran można regulować na wysokość (zakres 13 cm), nie tylko pochylać, ale także obracać (±24°).
Kup AOC Agon U34G3XM 34 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Monitor 34" AOC U34G3XM/EU -- UWQHD / 144 Hz / 8-Bit / sRGB 121 / Adaptive | 1 285 zł |
34" AOC Gaming U34G3XM - 3440x1440 - 144Hz - VA - HDR10 - 1 ms - Monitor | 1 335 zł |
Monitor AOC U34G3XM 34" 3440x1440px 144Hz 1 ms | 1 536 zł |
Monitor AOC U34G3XM 34" 3440x1440px 144Hz 1 ms U34G3XM EU | 1 350 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! aoc Monitor U34G3XM 34 cale VA 144 Hz HDMIx2 DP HAS | 1 536 zł |
Aoc Agon U34g3xm 34´´ Uwqhd Va Wled 144hz Gaming Monitor Pomarańczowy One | 1 569 zł |