Monitor AOC 24G2ZU 24 " czarny
Wideo 11Zdjęcia 8 |
AOC 24G2ZU 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24G2ZU 24 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" AOC Gaming 24G2ZU/BK 240Hz Speakers - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, 23.8, 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz, IPS, 350 cd/m², 1000:1, 0.5 ms, 2xHDMI, DisplayPort, g?o?nik... więcej(i), czarny, czerwony Proshop.plZłóż skargę | 1 154 zł |
AOC 24G2ZU [0.5ms, 240Hz, FreeSync Premium, G-Sync] MON-LCD-AOC-0251240HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 240 Hz całkowicie uwalnia moc najlepszych kart graficznych, gwarantując bezprecedensową płynn... więcejość obrazu na ekranie. Gdy każdy detal jest ostry i każdy ruch wyświetlony wyraźnie, Twoje reakcje mogą zjednoczyć się z akcją i przenieść rozgrywkę na nowy poziom. 0.5MS CZAS REAKCJ Czas reakcji piksela wynoszący 0.5 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. OGRANICZENIE ODWRACANIA UWAGI PRZEZ RAMKI DO MINIMUM POZWALA UTWORZYĆ NAJLEPSZE STANOWISKO BOJOWE Poszerz swoje pole widzenia, korzystając z wielu monitorów jednocześnie. Wąska krawędź i konstrukcja bezramkowa zapewnia ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum i pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe. FREESYNC PREMIUM Korzystaj z najlepszej jakości obrazu, nawet w szybkich grach. Technologia AMD FreeSyncPremium zapewnia synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co gwarantuje płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie. AMD FreeSync Premium oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Funkcja LFC eliminuje ryzyko przycinania się gier, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania. Komputronik.plZłóż skargę | 979 zł |
Monitor AOC 24G2ZU 23.8" 1920x1080px IPS 240Hz 0.5 msDoskonały towarzysz gry na ekranie o przekątnej 23.8 cali o współczynniku odświeżania na poziomie 240 Hz, czasie reakcji MPRT... więcejwynoszącym 0.5 ms oraz obsługujący funkcję FreeSync. Poznaj bogate, żywe i wiernie odwzorowane kolory na ekranie TN. Electro.plZłóż skargę | 979 zł |
Monitor AOC 23.8" 1920 x 1080 24G2ZU/BK Czarno-czerwony | 1 174 zł |
AOC 24G2ZU/BK 24" Full HD IPS 240Hz 1ms GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 979 zł |
pokaż 18 ofert
Seria AOC Gaming (do gier)Porównaj w tabeli →
od 860 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 2 044 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 674 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 839 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 1 119 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 699 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 479 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync
od 1 101 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 919 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 799 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium
od 729 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 962 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 450 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 949 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 880 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 969 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 899 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC 24G2ZU →
Wideo recenzje
Najnowsze gry w 240 Hz? Test AOC 24G2ZU/BK
4 sierpnia 202213 547 przegląd
Najgorsza recenzja najlepszego monitora || AOC 24G2ZU 24
28 października 20237 451 przegląd
240Hz monitor gamingowy AOC 24G2ZU
24 stycznia 20233 019 przegląd
Testuję monitor AOC 24G2ZU/BK - recenzja
8 marca152 przegląd
Czerwony... bo szybki! | AOC 24G2ZU Gaming Monitor
9 stycznia 20221 503 przegląd
Okiem casuala - AOC 24G2ZU - Budżetowy monitor 240hz
21 grudnia 20223 606 przegląd
AOC 24G2ZU 240Hz Gaming Monitor Review - A Great Budget Option!
23 czerwca 20231 798 przegląd
AOC 24G2ZU Review - 240 Hz is the New 144 Hz
6 stycznia 202281 213 przegląd
AOC 24G2ZU review: BEST budget 240Hz monitor?
8 września 202171 286 przegląd
AMAZING 240Hz IPS GAMING MONITOR - AOC 24G2ZU Review
28 lipca 202130 617 przegląd
AOC 24G2ZU 24 inch 240hz 0.5ms Oyuncu Monitörü Detaylı İnceleme, Oyun testi
30 maja 202213 342 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 899 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 949 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 038 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 054 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 729 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 199 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 610 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR