Monitor AOC Q24V4EA 24 "
Zdjęcia 9 |
Niedrogi monitor typu „wszystko w jednym” z 23,8-calowym, cienką ramką, wyświetlaczem o rozdzielczości 2K z wysokimi szczegółami, ulepszonymi kolorami i wbudowanymi głośnikami stereo (2x2W). Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2021 roku, przeznaczony do użytku domowego i profesjonalnego. Stylowy ekran z cienką ramką z półbłyszczącą powłoką antyodblaskową, oparty na 8-bitowej matrycy IPS o rozdzielczości 2560x1440 i podświetleniu W-LED, wolny od migotania wysokiej częstotliwości.
Dzięki imponującej rozdzielczości gwarantuje wysoką szczegółowość obrazu (123 ppi, 48 px / cm), tworząc równomierny obraz bez pikselizacji i „drabinek” na ukośnych liniach. Idealne do wszelkich prac biurowych (teksty, tabele, prezentacje), modelowania 3D i projektowania w systemach CAD/CAE. Przyda się w aplikacjach biznesowych i zadaniach programistycznych. Fabrycznie skalibrowany z 121% gamą kolorów sRGB, monitor ten nadaje się do przetwarzania cyfrowych treści multimedialnych (foto/wideo/audio). Wyposażony w wysokiej jakości czujnik GtG 4 ms i częstotliwość odświeżania 75 Hz oraz technologię Adaptive Sync, monitor AOC Q24V4EA zapewnia przyzwoity obraz szybkiego ruchu w grach o szybkim tempie. Zdejmowana podstawka pozwala jedynie na regulację kąta ekranu. Wbudowane głośniki wystarczą do nagłośnienia prostych zadań biurowych.
Kup AOC Q24V4EA 24 "
Wszystkie ceny 15 →24" AOC Q24V4EA QHD 75Hz Speakers - 4 ms - Monitor | 679 zł |
AOC Q24V4EA - 23,8'' | IPS | 2560x1440 | 75 Hz | HDMI | DP 1.2 | Głośniki | 659 zł |
AOC Monitor Q24V4EA 23.8 IPS HDMI DP Głośniki | 629 zł |
Monitor AOC Q24V4EA 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms [GTG] | 619 zł |
AOC Q24V4EA 24" 2K IPS 75Hz 4ms | 619 zł |
Modyfikacje AOC Q24V4EA
Ceny na AOC Q24V4EA |
---|---|---|---|---|
AOC Q24V4EA 24 " | od 619 zł | 15 oferty | ||
AOC Q27V4EA 27 " | od 705 zł | 20 oferty |