Komputer stacjonarny HP Z2 G9 SFF 5F166EA
od 6 113 do 6 798 zł Porównaj ceny 5 →Procesor:Core i7, 13700, 1.5 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z2 G9 SFF 2
Dane techniczne
HP Z2 G9 SFF 5F166EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z2 G9 SFF 5F166EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA RDHPDW1SIFWD0 | 6 669 zł |
HP Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA 110854 | 6 733 zł |
HP Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA 110854 | 6 669 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA 1869577 | 6 798 zł |
Hp Z2 Sff G9 I7-13700/16gb/512gb Ssd Desktop Pc Czarny 5F166EA#ABE | 6 113 zł |
Zamknij
Polecamy