Monitor AOC U32P2 32 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
AOC U32P2 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC U32P2 32 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
31" AOC U32P2 4K UHD 75Hz Speakers USB Hub - 4 ms - Monitor | 1 649 zł |
AOC Monitor U32P2 31.5 VA 4K HDMIx2 DP Pivot UPAOC032XS00016 | 1 644 zł |
AOC U32P2 MON-LCD-AOC-0405 | 1 653 zł |
AOC 31.5'' U32P2 U32P2 | 1 692 zł |
Monitor AOC U32P2 31.5" 3840x2160px 4 ms | 849 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →